| Ancutsa a întrebat:

Buna!

Imi puteti recomanda si mie 3 melodii care pot fi cantate la ora de muzica la microfon si negativ?
Saptamana viitoare ne pune sa cantam si nu stiu ce melodie mai usoare as putea sa cant :-s!

Va rog ajutati-maaa! Dau fundita big grin :*.

Răspuns Câştigător
| Ralluxd a răspuns:

1.Miley CyrusWhen I Look At You
2Justin Biber-Never let you go
3.Inna-10 minutes
4.Andra-Colt de suflet

4 răspunsuri:
| Ilusion :X a răspuns:

Hmm. happy
Iyaz - Replay
Guess Who - Nu ne am nascut in locul potrivit
Plec pe marte - Smiley feat. Cheloo

| ღKittyღ a răspuns:

Depinde in ce cls esti ...am o idee : incearac sa compui tu 1 cantec profa ta va fi uimita si celelalte 2 intra pe www.youtube.comsi scrie acolo acntece pentru copii si inveti 2 si ai sacapat.

suuuuuuucccceeeeeeeees

| helloღkitty a răspuns:

Pai ai putea :
Inna - ''Hot''
Dj Layla - "City of Sleeping Hearts"
Shakira - Gipsy

Nu sunt usoare, dar le poti copia de document world 2005 si sa le tragi la imprimanta, iar apoi le poti invata foarte bine!
Mult noroc! happy