| Dy2000 a întrebat:

Bună,îmi puteti spune cateva trupe de rock? mulțumesc anticipathappy.

Răspuns Câştigător
| justme9 a răspuns:

Mie imi plac
Paramore
Linkin Park
Arctik monkeys
Kings of leon
Placebo
Rise against
Green day
The rasmus
Papa roach
The killers ( mr brightside) e melodia mea preferata
Red hot chilli peppers
The Pretty Reckless
30 Seconds to Mars

3 răspunsuri:
| InnaArkane a răspuns:

Ce fel de rock? Alternativ, hard rock, rock crestin, rock britanic? Sunt mai multe genuri de rock, foarte multe din cate am inteles dar astea sunt cele mai cunoscute, deci, ce rock preferi?

| Dy2000 explică (pentru InnaArkane):

Alternativ.happy

| InnaArkane a răspuns (pentru Dy2000):

The Cab, Slipknot, Paramore, The rasmus, Skillet, Three Days Grace, Cinema Bizarre, Greenday, Arctic Monkeys, Kings of Lions, Thousand Foot Krutch... cam astea mi le amintesc acum. Sper sa iti fie de folos!