| denysukafrumusika a întrebat:

imi puteti spune ce parere aveti despre video-ul acesta? http://www.youtube.com/watch?v=cmN2ly9b4jg? sa mai fac sau nu unul? mersi anticipat pentru rasp!

8 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Ce vrei sa reprezinte asta?straight face

| Wøodenpints a răspuns:

O melodie oribilă şi cu nişte imagini cretine luate de pe internet.
Te pricepi de minune. Poţi să te faci de râs în continuare.

| denysukafrumusika explică (pentru Wøodenpints):

Mersi si u esti si mai oribil! sa stii ca o sa continui "sa ma fac de ras" cum zici u!

| fadnox a răspuns:

Ce melodie...

| denysukafrumusika explică:

Cretina ii mama ta! tampit ipocrit ce esti! Hai pa k m-ai plictisit!

| pisi57 a răspuns:

Imi place. MAi fa ca te pricepi happy

| denysukafrumusika explică (pentru pisi57):

Mersi! nu ma pricep eu prea bine dar...a fost primul pe care l-am facut!

| Boss_Mari_1992 a răspuns:

Daca iti place mai fa in continuare, a iesit destul de bine