| CodrutzaDutzi a întrebat:

In curand va fi ziua mea de nastere si vreau sami organizez o petrecere in pijamale. Leam organizat pe toate in afara de muzica si activitati.As vrea sa ma ajutati si pe mine ce gen de muzica sa alec si pe care piese.As vrea muzica mai linistitoare dar nu chiar asa de linistitoate...nu stiu intre care genuri sa aleg:asa mai energica sau mai linistitoare.
Si cu activitatile chiar nu am nicio idee ce sa aleg!
Am nevoie urgent de ajutorul vostru! Va multumesc mult pentru cei care imi vor raspunde! Paa!

Răspuns Câştigător
| alexlarry a răspuns:

In primul rand la multi ani! In al doilea rand ai putea alege muzica pop. Uite cateva melodii: alessia-Find me ale ale; Inna-Sun is up; Andra-Telephone; Don Omar-Danza Kuduro, etc
Si cu activitatile daca e petrecere in pijamale urmatoarele : bataie cu perne; vorbitu despre baieti; mai bine zis activitati de fete.
Sper ca ti-am fost de foloshappy o zi de nastere frumoasa!

| CodrutzaDutzi explică (pentru alexlarry):

Multumesc mult! imi vor fi de folos informatiile tale! multumesc, din nou!

| CodrutzaDutzi explică (pentru alexlarry):

M-am referit tie alexlarry

4 răspunsuri:
| alexlarry a răspuns:

Cu multa placere sper ca ti-am fost de folos happy

| biancaella a răspuns:

Gandeste-te la genurile de muzica care iti plac, pentru ca nu toti avem acelasi gusturi., si ar trebui sa stii, si ce le plac prietenilor tai, sa fie ceva frumos. sa multumeasca pe toata lumea, eu am avut petreceri in pijama si a fost misto, am avut muzica cam toate genurile, si a fost misto!