| roxx_5565 a întrebat:

Buna
In jurul orei 7:25 cam asa era, am ascultat o melodie cantata de o fata, care avea o voce superba.Melodia era in engleza, nu retin versurile dar stiu ca era lenta, si canta numai o fata.
Mentionez ca am ascultat-o de dimineata in autobuz, cred ca era pe kiss FM!thinking
Si prelungea asa cuvintele fata asta in melodie are o voce frumoasa.
Dau funda si raspunsuri folositoare!
:*

5 răspunsuri:
| DreamingAloud a răspuns:

Poate e Liviu Hodor feat Tara- dream with you sau Dj Sava feat Raluk- love You

| AlexAntonescu a răspuns:

Este cumva Ellie Goulding 'Your Song'

| AlexAntonescu a răspuns:

Este cumva Ellie Goulding 'Your Song'...

| Elenna_4537 a răspuns:

Adele - Rolling in the deep

| 6cai a răspuns:

Este cumva Caro Emerald - A Night Like This http://www.youtube.com/watch?v=74LXx0wSqMI