| GrALEX a întrebat:

Buna,in rominia la bucuresti va fi un concert al grupei Bullet For My Valentine iar eu traesc in Moldova cum sa procedez ca parintii sa-mi dea voie la concert?

4 răspunsuri:
| FearOfTheDark a răspuns:

Le zici ca pot veni cu tine doar pana la Bucuresti, iar la concert mergi cu cine vrei tu sau singur.

| AnabellaXD a răspuns:

Incearca sa strangi tu bani pentru drum s bilete happy. Vazand ca iti doresti atat de mult te vor ajutahappy DAR INCEARCA SA CONTRIBUI SI TU CU CEVA.Nu mai cheltuii banii pe Pepsihappy Baga-i in portofel happy

| dyana200311 a răspuns:

Implorai si fa-te un ingeras

| NuMaContrazice a răspuns (pentru dyana200311):

Astea sunt copilarii...