| DeathNote89 a întrebat:

Incerc sa caut o melodie din 2004-2005, era foarte populara pe vremea aceea,este straina dar nu se canta in engleza,e alta limba!
Melodia este cantata de un barbat si o femeie,femeia are o voce de opera la refren,videoclipul este cu acel barbat care umbla prin opera si canta! Era in top la radio dar tot nu reusesc sa o gasesc!

Din pacate doar indiciile de mai sus si anii le am, daca cuiva i se pare cunoscut ce-am scris mai sus si recunoaste melodia as dori sa aflu cum se numeste!

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Slabe sperante sa putem sa te ajutam, nu stii cine sunt cantaretii, nu stii nici macar limba in care se canta, noi cum am putea stii ce melodie este?

| DeathNote89 explică (pentru Violleta2022):

Cred ca era spaniola dar nu sunt sigur, oricum era latino asta e clar cand canta el suna ceva in genul "Nii coliin do no sieee nontendo." stiu nu are niciun sens si nu inteleg cum de nu o gasesc in niciun top din 2004-2005 ca era foarte populara!

Eu m-am gandit ca fiind populara pe atunci cei care o ascultau isi pot aduce aminte ceva in genul eu peste 10 ani o sa caut melodia Gangnam Style si o sa explic ca vreau sa caut o melodie cu un asiatic cu ochelari care are un dans de cal...intelegi ideea?

| Violleta2022 a răspuns (pentru DeathNote89):

Eu din pacate nu pot ajuta, in 2004-2005 nu mai eram demult prin Romania.
Ma gandeam ca fiind slagar international, poate l-am auzit cumva... posibil s afie in italiana, ca ei sunt mari cu opera.

| DeathNote89 explică:

Ea era melodie normala, era un fel de top hit summer si era pe locul 5, opera nu e dar seamana mult cu una! am cautat top greek hits 2004, top italian, top spanish dar nimic.Ea era melodie normala ascultata de toti ca daca era opera opera nu mai era asa populara mai ales sa fie pusa intr.un top hit summer!