| LollaBolla a întrebat:

Intrebarea mea e putin ciudata dar imi trebuie idei!
Story :
Mai demult... adica prin Mai eu cu colega mea am inceput sa cantam inaintea orei de muzica. Profesoara ne-a auzit si ne-a intrebat daca nu vrem sa fim in corul scolii! dar noi am refuzat deoarece acolo se canta muzica gen Opera... si noua ne place sa cantam muzica din asta care se asculta acumhappy
Acum am vorbit cu prietena mea si ne-am decis sa facem ceva cover-uri si sa le postam pe Youtube( nu vream sa devenim nu stiu cine! ca Justin Bieber laughing) dar vream sa stim parerile altora) dar ne trebuie un nume!
Aici e problema: Numele! Aveti ceva idei? numelele noaste : Catalina si Maria happy
Multumim!

3 răspunsuri:
| ピンク a răspuns:

Hmm ce zici de: Kat and MiMi big grin Imi plac numele

| FucktheSystem a răspuns:

Ce zici de... Cătălina și Maria?
Adică cui îi pasă cum te cheamă când ai talent.
Oricum tot ce vă lipsește vouă sunt gusturi la muzică, ce se ascultă în zilele noastre e cam de nimic...

| ピンク a răspuns:

Orice ai alege, te rog sa imi trimiti si mie link-ul de la melodia voastra dupa ce ati postat-o. Vreau sa va aud :p