| giirkssss a întrebat:

La radio am auzit o melodie pe care o da foarte des la radio dar nu stiu cum se numeste. era ceva de genul: "but I can don't no way I don't no way",,, e house si e cantata de o femeie, cum se numeste? va rog,

Răspuns Câştigător
| MasterGoldX a răspuns:

Moony - I don't Know Why [http://www.youtube.com/watch?v=Irp8sxkqDbs].

| giirkssss explică (pentru MasterGoldX):

Nu e asta

| giirkssss explică (pentru MasterGoldX):

Am gasit-o, era Deepcentral- so divine, am gresit eu pentru ca e cantata de un baiat dar totusi iti dau funda ca ai raspuns macar