| lorena66 a întrebat:

Legat de filmul cats, l-a vazut cineva? Ce-mi puteti spune? E chiar asa de rau? Sunt un fan al musicalului (ascult o groaza de musicaluri si acesta e unul dintre ele). Am auzit totusi ca ar fi horror si oamenii au iesit din sala. Ce credeti? Merita sa merg? Accept si spoilere.

Răspuns Câştigător
| ANAHsneaman a răspuns:

Salut!
Uneori nu ii pot înțelege pe unii, de ce preferati spoilere? Nu e mai bine sa descoperi tu totul și sa îți faci propria ta opinie în ceea ce privește filmul? De ce sa te lași manipulat și influențați de alții? Sunt unii care nu le place acest gen și nu au tocmai cele mai bune comentarii de facul la adresa acestuia.
Tu ascultându i și lăsându-te influențat nu devii decât un mic roboțel.
Asa ca du-te vezi despre ce e vorba și atunci spune dacă ți a plăcut sau nu.
Știi dacă mergi pe principiul asta,, oare merita sa merg,, o sa ratezi multe în viata... Hai fă-ți curaj nu te musca nimeni laughing
Numai bine!?

1 răspuns:
| Sn4k3 a răspuns:

Avand in vedere ca are nota mai mica decat un film SyFy (Piranhaconda sau orice film din seria Sharknado de exemplu laughing ), cred ca nu e asa bun.