| anonim_4396 a întrebat:

ma numesc Teodora si vreau sa stiu cum pot sa am voce frumoasa pentru muzica pop, dar mai vreau sa devin si actrita in acelasi timp, deci imi pozte spune cineva cum sa fac?

4 răspunsuri:
| Nimic special a răspuns:

Vise de copilashlaughing ai 10 ani?laughing Dupa cum gandesti nu ai mai mult laughing.
Mult noroc in vise si viata!

| rain a răspuns:

Mergi la lectii de canto si de actorie - e cea mai simpla cale.

| mnbv a răspuns:

Teodora si mai cum
?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Simpluda daca canti si devi cunoscuta, usa vina contractele de a juca in filme.