| vladcucu a întrebat:

Ma numesc Vlad, iar eu caut un partener pentru a face dubstep in fl 10. De ce? pentru ca e plictitor singur. Daca la inceput va merge bine poate va iesi ceva serios din acest lucru.Dar momentan doar le postam pe youtube. Cine este interesat sami lasa un raspuns. Multumesc.xD

2 răspunsuri:
| expander91 a răspuns:

Si eu la fel, dar nu prea stiu sa folosesc fl studio. Adauga dragos_dmx81 si vorbim acolo...

| Woodenpints91 a răspuns:

Ca să faci dubstep nu-ţi trebuie mai mulţi oameni. Ai nevoie doar de un CD zgâriat pus pe reverse.