| floaredecolt13 a întrebat:

Buna
Ma poate ajuta cineva?
Caut o melodie mai veche, nu stiu numele autorului. Titlul si refrenul erau ceva de genul: "Esmeralda, vamos a bailar, che yo canto lailo lailo i tambien yu bailo bailo" Nu stiu daca am scris corect, dar acestea sunt versurile. Este o melodie latino de petrecere. Daca ma poate ajuta cineva cu un link de unde o pot descarca.Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| dixi78 a răspuns:

Salut, floaredecolt13! Dupa ce am intrebat-o pe scumpa mea cumnatica am gasit-o! http://www.trilulilu.ro/muzica-diverse/gipsy-vagabonds-esmeralda

| supercar72 a răspuns (pentru dixi78):

Vai de cat timp o cautam, am recunoscut vocea celor de la gipsy kings dar nici prin cap nu imi trecea ca era si vengaboys. MUULTUMESC MULT!

3 răspunsuri:
| anton3936 a răspuns:

Incearca sa cauti pe net Los Fabulosos Cadillacs de la trupa asta imi place Calaveros y Diablitos si Donde estas matador Si rossana el talisman sa mai cauti e un cantec foarte frumos si mai cauta ABBA mamma mia sunt foarte frumose si latino mai putin cea de la ABBA dar tot frumoasa este

| Vlach a răspuns (pentru anton3936):

Cauta asta bai nene. tipu stie ce zice. asta pentru ca sunt euwinking