| Cazacu_Petru_1996 a întrebat:

ma poate ajuta cineva cum sa gasesc melodia,, De la Cernauti la vale" cantata de un barbat si o femeie?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scrie pe Youtube şi o vei găsi, melodia o cântă Nicolae Palit.

| Cazacu_Petru_1996 explică (pentru anonim_4396):

Da nu-mi trebuie a lui Nicolae Palit ca eu stiu melodia si multi o canta dar am auzit-o odata ca aceasta melodie o canta un barbat impreuna co femeie asa de frumos si melodia mai noua facuta foarte frumos

| Cazacu_Petru_1996 explică (pentru anonim_4396):

Da nu-mi trebuie a lui Nicolae Palit ca eu stiu melodia si multi o canta dar am auzit-o odata ca aceasta melodie o canta un barbat impreuna co femeie asa de frumos si melodia mai noua facuta foarte frumos

| Cazacu_Petru_1996 explică:

Poate cineva o are si stie cine o canta ca daca totusi este acea melodie nu cred-ca doar o persoana so stie care a pus-o atunci

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cazacu_Petru_1996):

Îmi pare rău că nu te-am ajutat, Noapte Bună. happy

| Cazacu_Petru_1996 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, si tie Noapte Buna.happy

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cazacu_Petru_1996):

happy