| anonim_4396 a întrebat:

ma puteti ajuta la aceasta problema? Dintr-o data chatul de pe facebook nu mai imi apare cum imi aparea pana acum...si nu imi place pentru ca nu mi`i arata pe toti cei care sunt online si nici pe cei care sunt idle sad Imi puteti spune cum pot face sa imi apara la fel ca la inceput? fundita pentru cel mai folositor raspuns :*happy

Răspuns Câştigător
| Mada2196 a răspuns:

Pai asa imi apare si mie, incepand de ieri. De fapt, asa e la toti. Au schimbat ei putin chat-ul. Nu cred ca ai cum sa il schimbi. Funda?

2 răspunsuri:
| TeooTeo a răspuns:

Sh mie mi se intampla
acum mai nou nici nu pot sa scriu :@:@:@:@
fu*ca

| ellamykella a răspuns:

Mada...pai sunt persoane pe care le-am intrebat daca si lor li s`a intamplat la fel si au zis ca nu, mi-au si aratat sad si tot nu inteleg crying