| DeDe_7262 a întrebat:

mie imi place foarte mult HIP-HOP'ul(se subintelege ca si rap'ul)
Voi ce parere aveti despre acest gen de muzica.(ce va atrage sau va respinge la el)?

7 răspunsuri:
| Criiiiiiiis a răspuns:

Eu una ador hip-hop`ul pentru ca sunt anumite persoane care zic numai adevar in melodiile sale.

| FoarteLetargic a răspuns:

Adevarul pus pe beat.Tot respectul pentru acesti oameni, care canta hip-hop si rap. Pace voua!

| DoOdO a răspuns:

Petru mine si hip-hop`ul si rap`ul inseamna totul deoarece sunt singurile genuri de muzica care ma despind de lume(chiar daca unele versuri sunt despre adevarata tara in care traim)...ma atrage la acest gen de muzica ritmul si felul in care sunt cantate versurile in concluzie IUBESC hip-hop`ul si rap`ulbig grin...

| Schatten a răspuns:

RAP = Respect All People
Deci, se intelege, imi place ca se canta despre viata si totul este adevarat. Plus ca, noi toti ne putem regasi in piesele rap/hip-hop.

| DeDe_7262 explică:

Mai @Mymy.eu vroiam doar sa stiu parerea voastra despre acest gen de muzica... daca voua nu v'ar placea asta nu inseamna ca eu nu mai ascult
era doar o simpla curiozitate. vreau sa vad cate persoane apreciaza acest gen de muzica

| Bix a răspuns:

Pt ca vorbesc in adevarr eu ascult numaii rapp :]] pentru ca imio place; x
Eii spun lucrurilor p nume!

| Mymy_7761 a răspuns:

Daca tie iti place ceva, nu le cere parerea altora! Tu sa continui sa asculti Hip-HOP daca iti place!