| anonim_4396 a întrebat:

Buna,

Nu cred ca mi-a placut o melodie mai mult decat aceasta :

http://www.youtube.com/watch?v=8wxOVn99FTE

mdeah, e miley si?
e superbaa!

deci imi place enorm de la minutul 2:00 - pana la 2:27 unde este tonalitatea ridicata. Ascult incontinuu acea parte, nu ma plictisesc niciodata.

pareri

Multumesc

Răspuns Câştigător
| Bloondyna a răspuns:

Buna, intr-adevar asta este una dintre cele mai bune melodii ale lui miley, aici pare matura, inteleapta si sensibila. O ador si eu.

5 răspunsuri:
| Jadis a răspuns:

Miu una nu imi place muzica pop. Si melodia nu are nici un Dumnezeu. Mi se pare seaca, nu are rima si nici nu poti dansa pe ea, nu e o melodie care sa te ridice in picioare. Eu una m-am plictisit cand am ascultat-o, nici n-am ascultat-o pe toata

| rockaholic a răspuns:

Idem panther949!

| DarkRose a răspuns:

Da foarte frumoase versuri.si melodia e draguta, dar daca ar canta altcineva melodia asta ar fi si mai super. Imi creeaza o usoara stare de greata fata asta... dar melodia suna binetongue Deci nota 10 pentru melodie, si 0 pentru miley... Byeeee

| Puffy_1082 a răspuns:

E o melodie foarte sufletista si patrunzatoare.Si eu o ador.Si sunt si fana Miley Cyrusbig grin. Mie imi place si de la minutul 2. 50 (Your beatufiuuuuuuuuuuul, yeaah)big grin

| anonimous_4597 a răspuns:

E groaznik.call meu
stupida phbbbbt