| anonim_4396 a întrebat:

Buna!

Numai merge sa intru pe facebook de doua zile, am pus id-ul si parola apoi. cand sa intru. imi apare id-ul si parola dispare dar totul e la fel doar ca dispare parola, am lasat asa 2 zile, am zis poate e ceva de la facebook. dar vad ca nici acum numai merge. Deci stiti care este problema? Dau funda. scuze categoria

3 răspunsuri:
| Anabella01 a răspuns:

Eu stiu care e problema mi s-a intamplat si mie de vreo 2 ori. Facebook-ul nu are nimic, cineva tia blocat pagina de faqcebook sau a raportat ca este ilegala pagina. Sfatul meu: fa-ti alt cont de facebook happy

| IoanapSG a răspuns:

Trebuie sa intri pe google apoi sa scrii fachebook si iti apare o lista da la fachebook si o sa-ti apara o pagina unde sus trebuie sa scrii numele care ti l-ai pus si cu parola ta apoi dai enter si ai intrat in facebookul tau! Pa! Sper sa te ajute cu ceva. Mi-a placut sa-ti raspund.P.S. Daca nu merge nici asa trebuie sa-ti faci alt fachebook. Pa! Pa! Pa!

| IoanapSG a răspuns:

Imi pare rau daca nu a mers! Pai,... daca nu a mers ar trebui sa-ti faci alt facebook! Sper ca asta sa te ajute de data asta. Te pup dulce si astept sa-mi raspunzi daca a mers. Bafta!