| Mihaiii a întrebat:

Pe prima tv, este ID-ul de post ( adica reclama care o baga prima cand da pubilictate ) cu Andreea Raciu si Mihai Gainusa, cand ea iese dintr-o limuzina intr-o rochie rosie, da autografe, si apoi il vede pe Gainusa si il ea cu ea...sau ceva in genu! laughing In fine. Melodia de pe fundal este una in franceza si imi place enorm de mult:X! Ideea e ca nici macar un vers nu am inteles, si nici macar genul melodiei nu il stiu ca sa pot cauta alte melodii genul asta, daca nu am sa o gasesc pe asta! Puteti sa imi spuneti daca aveti idee, de un vers de-al melodiei, genul melodiei, sau numele :X, sau macar daca stiti de cine este cantata! Si daca stiti un link cu reclama, ca eu am cautat si nu am gasit! Multumesc mult! :X:*

2 răspunsuri:
| AnaisC a răspuns:

Mon sui poar abd donttr true.Atata am inteles de la sfarsit.Succes

| anca_3211 a răspuns:

Ceva cu "inseparable dans tout".
Succes! happy