| hellokitty998 a întrebat:

Buna! Pentru cine stie, pe soundcloud era un artist roman sub numele de Viitor si punea piese la misto (cu injuraturi si glume proaste) care spre surprinderea mea m-au prins rau. Acest artist acum a disparut de pe scloud si insta si nu mai pot gasi melodiile lui vechi. Daca are cineva idee unde ii pot gasi piesele mi-ati face ziua mai frumosa big grin multuu dau funda

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Ala nu a fost niciodata artist, doar un cocalar care a fost eliminat din cauza prostiilor si bataii de joc, fiind raportat.

Nu-l mai cauta ca nu mai exista, toti l-au blocat online si i-au sters mizeriile.

Nu inteleg de ce te-ar interesa gunoaile unui cocalar, in loc sa inveti lucrui noi, frumoase, placute si inteligente?!