| Gabitza a întrebat:

Buna prieteni!:)
Ascult o melodie, ce sincer ma indioseaza si ma face sa plang tot timpul.
http://www.youtube.com/watch?v=EqiojZAlNt8
Voi ce parere aveti despre melodia asta?

Răspuns Câştigător
| daiana a răspuns:

Si eu sunt cu rock'ul ba chiar ascult si metal, dar asta nu inseamna ca sunt foarte rece incat sa nu ma intristez la o melodie.
Inteleg de ce te face sa plangi, iti starneste unele amintiri.
e foarte emotionanta si pe mine ma pune pe ganduri
ar trebui sa ai o inima de piatra sa nu te cuprinda unele sentimente.
versurile sunt foarte impresionante.
de exemplu pe mine ma face sa imi pretuiesc mai mult parintii, imi dau seama ca totul e trecator si relativ. sad
sa ai o zi buna! love struck

4 răspunsuri:
| Gabitza explică:

Induioseaza*
emotiile sunt de vina!

| Laurishkutza a răspuns:

Superba...Pacat ca muzica tinerilor de acum nu mai e asa...Toti se iau dupa desteapta aia de Inna. Cine mai asculta muzica veche, de pe CDurile Jurnalului National. Funda?

| iiDouaPuncteParanteza a răspuns:

E ciudata rau...eu sunt de genul pop ho rock...

| .♥.íииα .♥. a răspuns:

Lol nu stiu cum plangeti la asa ceva! nici nu-mi place muzica dapoi sa plang la ea ~~!~~ app eu sunt cu rocku \m/ R0ck 0N!

http://www.youtube.com/watch?v=IHgFJEJgUrg&ob=av3e