| Diminaku a întrebat:

Bună, recent am creat un cont de Soundcloud și unul de YouTube unde postez diverse beat-uri făcute de mine. Nu sunt multe și n-am de gând să ma opresc dar îmi poate da cineva și niște sfaturi cu industria muzicală?(ca să se știe nu fac vocal) Și îmi poate spune și cum aș putea să mă promovez într-un mod care să nu mă coste bani?(există site-uri sau platforme de genul?)

Răspuns Câştigător
| RazvanDumitru2133 a răspuns:

Am și eu nevoie de niște beat-uri. Știu să editez video și te-aș putea ajuta cu niște cu niște clipuri?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Daca nu ai bani sa te autopromovezi, trebuie sa postezi niste videoclipuri super-tari, care sa atraga vizitatorii si cu cat ai mai multi, cu atat iti creste rating-ul si indirect, ti se promoveaza postarea.

| Mete0ra a răspuns (pentru Violleta2022):

happy

| Mete0ra a răspuns (pentru Violleta2022):

Cred ca nu te ocupi cu YouTube-ul laughing))))))))) asa se facea prin 13-14laughing)))))

| Mete0ra a răspuns:

Folosestete de trending (asa am crescut eu)
Fa un thumbnail atragator (80 la suta per click din thumbnial vine)
I poti face la SadBoi disstrack acum cat e populara chestia asta.
Asa am facut eu peste 4mill de vizionari.