| didya a întrebat:

Sambata seara am auzit inb club o piesa house foarte tare, cantata de o tipa. O caut de cateva zile si nu reusesc sa o gasesc. Stiu doar putin din versurile ei : "dime cuando, cuando volveras y por donde, donde andaras".
Are cineva idee despre ce melodie e vorba? (ps: nu e melodia Cuando Volveras- Aventura, ca toate rezultatele cautarilor ma trimit catre ea :-s)
Multumeeeesc! happy

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am cautat-o mult e extrem@axel dario-dime cuando

6 răspunsuri:
| LuS[z] a răspuns:

S-ar putea sa fie tot melodia de la ventura doar ca e interpretata de altcineva.Am cauta si nu exista o tipa care as cante melodia asta.Trebuie sa fie tot melodia de la aventura doar ca e interpratata de altcineva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Extrem & Axel Dario - Dime cuando happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=z3ai-XjjT2g
Extrem and Axel Dario - Dime cuando. Si eu am cautato o dupa masa intreaga :)

| valentina_7912 a răspuns:

Da.nu stiu deocamdata cum se numeste tipa, dar aceeasi melodie o cinta ECUADOR cuando volveras morena. exact asa intri pe youtube. e super melodia, si eu o ascult foarte des. te pup.

| didya explică:

Multumesc luz, chiar n-am idee. straight face
stiu doar ca vreau melodia! happy

| didya explică:

Multumesc pentru raspunsuri! in special celui care mi-a raspuns in mod anonim : "Si eu am cautat-o mult e extrem@axel dario-dime cuando". intr`adevar, asta e piesa pe care o cautam happy multumesc!