| alexootza a întrebat:

Sambata trecuta am fost intr-un club si am auzit o melodie, dar nu stiu cum se numeste, o canta o fata iar refrenul e ceva de genul "Loca, Loca". Nu este Shakira si nici Sak Noel. Ma puteti ajuta? Fundita.

Răspuns Câştigător
| johny92 a răspuns:

Http://www.trilulilu.ro/ovaboy93/6f134a398337bb
cred ca piesa asta o cauti!

6 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Nu e asta?
http://www.youtube.com/watch?v=vURjhSD-FE8

NOname
| NOname a răspuns:

Oops, scuza, n-am observat initial ca ai scris, ca nu e Sak Noel (m-am oprit la Shakira).

| necunoscut22 a răspuns:

Degeaba ai net ca tot proasta esti laughing

| alexootza explică:

Eug3n degeaba incerci sa ma denigrezi, crede-ma nu ai cum. Eu stiu ca te-ai suparat pentru ca te-am facut jalnic, dar asta-i realitateabig grin.