| gd001 a întrebat:

Se pot bloca melodiile pe Youtube? M-am saturat sa apara anumite melodii in playlist

3 răspunsuri:
| DaCumSaNu a răspuns:

Cand te afli pe pagina de pornire Youtube iti apar multe melodii. Duci cursorul(mouse-ul) pe melodia respectiva (nu dai click, doar pui cursorul pe melodie. O sa vezi ca iti sub melodie, in drepta, 3 punctulete verticale. Dai click pe ele. O sa-ti apara "Nu ma intereseaza" dai click si gata, melodia n-o sa mai apara in og de pornire.

| gd001 explică (pentru DaCumSaNu):

Multumesc frumos!

| DaCumSaNu a răspuns (pentru gd001):

Fundita? laughing