| PetrusEmanuelMihai a întrebat:

Buna Seara! Aaa ma bate un gand si chiar doresc stiu si eu si vreau sa te intreb,si TPU., cum pot face de pe computer o caseta audio? Vreau sa imi bag de pe PC muzica pe caseta audio cum pot face sa o bag pe caseta din computer.

2 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Dacă vrei să faci acest lucru trebuie mai întâi să îți cumperi un echipament gen
http://www.okazii.ro/......a140818599
plus casete goale (sincer nu stiu de unde le-ai putea găsi)

| PetrusEmanuelMihai explică (pentru Amilik):

Si caseta cu fir pentru ce este? Cu combina muzicala nu se poate face ca am de aia, pentru ascultat muzica.DOUBLE/RECORD semnul ala.....PLAY/STOP