| NebunieLaSecunda a întrebat:

Buna seara, am o rugaminte la voi, exista o piesa destul de veche dupa cate imi aduc aminte, era o voce de fata, genul piesei house, zicea "Voaia Voaia" in piesa aia atat am retinut, imi puteti spune numele piesei?

Răspuns Câştigător
| qvalenn a răspuns:

Kate Ryan - Voyage Voyage
http://www.youtube.com/watch?v=xB-z6MwTLeI&feature=related nu e cumva asta?
daca e funda?;;):*

3 răspunsuri:
| BlackMetalIsMyLife a răspuns:

Ia da`te pe metal sa vezi ce-ti raspund la toate intrebarile oh go on

| qvalenn a răspuns:

Nu a pentru ce:*

| NebunieLaSecunda explică:

Asta e piesa, multumesc frumos de tot, 10 fundite de-as putea eu pe toate ti le-as da! mersi din suflet