| andrei123 a întrebat:

as avea nevoie de ajutor. am niste versuri(compuse de mine) si nu am melodie pentru ele! daca stie cineva sa faca melodii si ma poate ajuta si pe mine va rog mult sa ma anuntati!( va dau versurile ca sa va orientati la mel) multumesc anticipat

5 răspunsuri:
| Matt_1772 a răspuns:

Pot sa incerc pentru ca eu mixez muzica cu un prieten...add: dizzy_weezy

| Kry_9749 a răspuns:

Simo_romantic_kissgirl, baga-ma in lista si vb big grin

| Aero_2277 a răspuns:

Trimite-mi versurile pe privat si iti fac melodie pentru ele lasa-mi si ID

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poți merge cu ele la un studiou de înregistrare piese aici pe internet nimeni nu te poate ajuta fără sa vadă versurile și fără sa spui ce te inspirat sa le compui revino cu versurile melodiei și poate ai norochappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu pot adresa este michellejianu