| nepwk a întrebat:

Buna seara,

Caut o melodie care circula de cateva zile, sau poate mai de demult, la radio KISS FM. Nu stiu cum se numeste, nu stiu nici macar clar cuvinte din melodie, insa stiu cateva detalii care sper sa fie bune de indicii pentru a ma ajuta. Melodia este cel mai curand romaneasca, dar e posibil sa fie si straina, e dance, ritmata si are o linie melodica si un refren foarte ciudat, nemaintalnit, diferit de melodiile obisnuite. Este cantata de o femeie, gen inna si din cate retin pe refren apar cuvintele "my love is always free". Dupa aceste cuvinte incepe un ritm mai alert si niste chestii din voce de genul "eee", "aaa" dar din nou nu sunt sigur. Sper sa fi inteles bine cuvintele, insa, de asemenea, las posiblitatea ca de fapt sa fi fost alte cuvinte si eu sa le fi inteles gresit. Melodia este cantata in engleza. As fi foarte recunoscator daca m-ati putea ajuta pentru ca deja a devenit obsesiv pentru mine cautatul acestei melodii simi doresc foarte tare sa o gasesc. Va rog sa postati orice varianta, indiferent daca nu sunteti siguri ca e cea pe care o caut. Nu se stie de unde sarele iepurele.

Va multumesc si va doresc o seara cat mai placuta.

8 răspunsuri:
| colin16 a răspuns:

Luckyman Project - Pumpin
http://www.youtube.com/watch?v=mpG0ax0uAdo
Raluca - Out Of Your Business
http://www.youtube.com/watch?v=FDW66wbr6m8&feature=relmfu
nu prea cred ca ii una dintre ele da am incercat nu prea am idee daca dadeai mai multe detalii

| Fllorentina a răspuns:

Alessia - find me (ale ale)
Elena Gheorghe ft Dony - hot girl
alexandra stan - get back
Rihana?
David guetta Ft Flor-rida - where them girls at

Habar nu am big grin

Mai dane un detaliu ceva happy

| nepwk explică:

David DeeJay feat P Jolie Nonis - Perfect 2 Radio