| XxBlueRosexX a întrebat:

Buna seara...cum se numeste melodia pentru streaptise...imi spuneti titlul?

Răspuns Câştigător
| fcb1234 a răspuns:

Va face voua cu mana. ca mie imi face. asa-i bibi? :*:*

| XxBlueRosexX explică (pentru fcb1234):

Dada exact...te besk bibi meulove strucklove strucklove struck

| fcb1234 a răspuns (pentru XxBlueRosexX):

Intra pe skype sa-ti zic ceva. ca te-am sunat si nu auzi telu

8 răspunsuri:
| Đϋffγ a răspuns:

Joe Cocker - You Can Leave Your Hat On
http://www.youtube.com/watch?v=4b04jq7NB1s :>

| doc69 a răspuns:

You can leave your hat-Joe Coker..sau poate te gandesti la altceva...si se spune striptease.Ok anyway, succes

Răspuns utilizator avertizat
| LovingAdam a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=jbqpG5fYai4

Joe Cocker-You Can Leave Your Hat On.

| Monster1994 a răspuns:

Bună ce faci îmi dai și mie Add te rog frumos ^_^ Black_Hood1994@yahoo.com
îți dau mai multe melodii de streaptise că știu mai multe melodii de streaptise ^_^

| dedelicious a răspuns:

Joe Cocker-You Can Leave Your Hat On