| Deya_Meghy_1993 a întrebat:

Eu sunt ortodoxa si imi place sa cant mai ales muzica bisericeasca. Am cantat cat timp am fost acasa la parinti in strana biserici din sat, timp de vreo 6 ani. Dar acum stau in Suceava. Stie cineva unde m-ar primi nu conteaza strana sau cor.

2 răspunsuri:
| Stef98 a răspuns:

Buna
Mergi la biserici si incearca, nu cred ca nu ar exista nici una care nu ar avea nevoie de cineva.

Mult succes!

| Șoric_Cristina_1999 a răspuns:

Poti merge la orice biserica vrei si cand mergi la altar sa dai pomelnic ii spui preotului ca vrei sa canti, si gata. oricunde te primeste