| crzmax72 a întrebat:

Bună seara TPU!
Ce program DJ îmi recomandați pentru acest laptop, care ar rula fără probleme? Este vorba de un Asus X509FA cu procesorul de Intel® Core™ i3-8130U Processor 2.2 GHz (4M Cache, up to 3.4 GHz, 2 cores) și placa video Intel® UHD Graphics 620

5 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Depinde ce vrei sa faci, sa mixezi muzica sau sa creezi de la 0 intrumentale.

| crzmax72 explică (pentru Intruder19):

Să mixez muzică, să bag muzica la vreun majorat, la un botez, etc.

| Intruder19 a răspuns (pentru crzmax72):

Daca vrei sa faci asta si vrei sa fii profi iti trebuie si o consola + mixer.

| crzmax72 explică (pentru Intruder19):

Bine, dar ce program e bun pentru acest laptop, că sa ruleze fără probleme? Că momentan am Virtual DJ 8 Pro

| Intruder19 a răspuns (pentru crzmax72):

Virtual DJ este unul basic, daca vrei ceva mai pro si mai complex foloseste Traktor