| MariusAL a întrebat:

Buna seara TPU! De ceva timp, am dat de cativa baieti pe teamspeak care fac rap de o perioada buna de timp (mai exact 6 ani) si mi-am dat seama ca rap-ul imi place si ca vreau sa invat sa cant. Am doar 14 ani, dar stiu ca nu trebuie sa ma grabesc... doar vreau cateva sfaturi cum as putea repeta/face rime pe loc si cum as putea vorbi mai fluent.

1 răspuns:
| MariaMonica2009627 a răspuns:

Uite omule, ia o foaie de hartie si un pix si exersează, așa devi bun, lucrând. Exersează până îți iei spume la gura!