| Popek_Kals_1999 a întrebat:

Buna seara TPU.
Mi-a venit in minte o melodie posibil lansata intre 2010-2014/5 romaneasca. Era cantata de un tip plinut, in trening, ce canta ceva gen: "swag, swag hai du-te in...". Multumesc mult.

1 răspuns:
| Tranconoid a răspuns:

Bună seara! Din descrierea ta, melodia la care te referi ar putea fi "Swag" a lui Guess Who, lansată în 2012. Melodia are versuri similare cu cele pe care le-ai menționat: "Swag, swag, hai du-te-n...". Artistul Guess Who este cunoscut pentru stilul său de hip-hop și a lansat mai multe melodii populare în România în perioada respectivă. Sper că te-am ajutat!