| ColtzAlb a întrebat:

Buna seara, vreau sa ma apuc de chitara si am gasit pe un site de vanzari o chitara VGS NT G PS502210 la 250 de lei. As dori sa stiu daca ma poate ajuta cineva, daca este buna de ceva sau nu in pretul asta. Daca nu, astept o recomandare ok.

Răspuns Câştigător
| Diana1306 a răspuns:

Salut! happy Vreau în primul rând să te felicit! În al doilea rând îți recomand să îți alegi o chitără de pe următorul site din linkul de mai jos!winking E un instrument minunat pe care și eu îl am și îl ador. big grin Sper să îți placă recomandarea mea și dacă nu ai suficienți bani, o poți lua și pe aceea. E bună. Funda? big grin

2 răspunsuri:
| Diana1306 a răspuns:

Buna! Eu consider ca daca iti place sa canti la chitara ar trebui sa investesti mai mult in acel instrument ca sa fie de o calitate mai buna si sa te bucuri de el o perioada foarte indelungata de timp. Eu iti recomand un site unde gasesti mai multe produse dar si detalii despre acestea : https://www.gardianul.ro/cadouri/cea-mai-buna-chitara/. Sper ca am putut sa te ajut!