| CupcakkeCaffe a întrebat:

Stie cineva daca,,,, concertul lui Lady Gaga se difuzeaza la televizor? Daca da, pe ce post?

8 răspunsuri:
| Wolfszeitt a răspuns:

Nu îl vezi la tv, îl vezi aici: http://live.stirileprotv.ro/live/ibu3.html. Data viitoare verifică şi tu dacă a mai fost pusă întrebarea. E cel puţin a 5 oară când o văd numai la categoria asta. 8-|

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Wolfszeitt):

A 5-a? A 5-a doar la categoria asta, deşi mă îndoiesc că de azi dimineaţa au fost puse doar 5 astfel de întrebări.
Oricum concertul este filmat, şi se gaseşte a 2-a zi pe net, nu ştiu ce se agită atât lady gazării ăştia.

| Wolfszeitt a răspuns (pentru Woodenpints91):

Nici eu nu-i înţeleg, parcă n-ar fi tot una să vezi filmarea acum sau a doua zi, că tot nu eşti acolo.
Cam multă agitaţie cu concertul ăsta, petiţii, draci, rugăciuni, alea, alea, dar cam asta se întâmplă dacă eşti 'artist' comercial. Bine că la Dimmu n-au zis nimic, vorba aia, ei îs 'ăi mai pocăiţi.
Mă întreb dacă se mai găseşte vreun drăguţ d-ăsta îmbrăcat în cearşaf alb să aducă la concert o cruce de 2 metri ca la Meshuggah.

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Wolfszeitt):

Lasă că vine Roşu de la Truda cu crucioiul lui şi-l potoleşte laughing

| CupcakkeCaffe explică (pentru Wolfszeitt):

Nu sunt fan Lady Gaga da vroiam decat sa vad ce MAREE spectacol face ea dupa cum anunta toate televiziunile...

| Wolfszeitt a răspuns (pentru Woodenpints91):

Crucea ăstuia era de două ori mai mare decât a lui Roşu, dar da, sigur l-ar fi calmat. laughing

| Wolfszeitt a răspuns (pentru CupcakkeCaffe):

Nu-i treaba mea dacă eşti fană sau nu, fiecare cu gusturile lui, dar s-a repetat de prea multe ori întrebarea asta.

| JustABelieber a răspuns:

De abicei concertele se difuzeaza pe MTV dar s-ar putea sa-l vezi si pe youtube