| imi98 a întrebat:

Stie cineva de unde pot dowlada muzica hip-hop gratis? Multumesc foarte mult si sper sa ma ajutati.

3 răspunsuri:
| RockaruL a răspuns:

De pe fisierul meu poti descarca orice gen de muzica

| Stefaan a răspuns:

straight face omule cumpara albumele daca iti plac melodiile asa mult...incurajati pirateria... oameni ca parazitii raku specii crezi ca lucreaza un an pentru ca sa scoata un album care sa il pirateze toata tara? Cumpara albumul indiferent d cel care canta omul ala nu a muncit degeaba

| dieanuk a răspuns:

Pe fisierul meu gasest ce muzica vrei u...eu de acolo descarc si sunt foarte multumita