| AriaPink a întrebat:

Buna stie cineva id-ul lui justin bieber.

Răspuns Câştigător
| AlessinoDeeJay a răspuns:

Sunt innebunit dupa el!
Am vorbit cu el de pe:just_biebs_official
Funda?

14 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

As fi zis tot gaylord_focker@fuckyoutoo.com dar a aparut un gay cu numele asta! laughing
noul id al lui Pustiulica este: bieber_gay4ever@yahoo.com

| DudaYeah a răspuns:

Justin_Bieber_E_Un_Gay

| DraPraaHaarp a răspuns:

Eu nici nu ma mai complic sa explic ca nu exista id lu jb dar daca sunteti niste idioti de copchii fara minte si nu intelegeti treaba voastra

| thevampirediariesfever a răspuns:

Incearca pe site-ul www.nuexistasaceva.ro

| adutzadragutza a răspuns:

Lumeeeeee, justin bieber nu ae id, domneee 8-), are twiter la ei nu este asa ceva. Si sa zicem ca prin absurd ar avea, dar nu l-ar da la nimeni, adica nu l-ar face public :_:

Răspuns utilizator avertizat
| LiaYapp a răspuns:

Americanii nu au yahoo. A fost o prietena de-a mea acolo si ei nu au auzit de asa ceva.

| Sixx a răspuns:

Uite, alta obsedata...

| Bella_6044 a răspuns:

Pentru ce iti trebiue frate id lu jb? :O oricum daca o sa ii afli pe cel bun mai mult de un hello... nu o sa primesti laughing)
gandeste 'te putin el e in alta tara tu aici thinking nu puteti fi nici macar prieteni si bla bla :-J
Il stresezi putin cu "you're Jb?", "I am a big fan:X", si chestii d'astea iar el daca o sa iti raspunda o sa sune asa "Hello.ca thank you my fan and I appreciate that and try to answer all. Justin Bieber loves chatterbox

| Bella_6044 a răspuns:

Bine ca mi-ai dat "nefolositor" pentru ca te supara adevaru rolling on the floor)

| flaviu1234 a răspuns:

Justin.bbbeiber fundatongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Id adv : justin_d_bieber_10
bfth! kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Firar si daca exista nu e tot om!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin_cool_boy35