| Arendei445 a întrebat:

Stie cineva un loc de practica pentru instrumente muzicale in Suceava?

4 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

"loc de practica pentru instrumente muzicale" Adica?!
Incearca la liceul de arta.

| Arendei445 explică (pentru Yuoia):

Scuze ca m-am exprimat gresit, am vrut sa fac referire la un loc idel pentru repetiti fara sa fi deranjat si sa deranjezi pe ceilalti, ca o sala de repetitii, dar nu e neaparat sa fie un loc destinat pentru asa ceva, poate fi si o zona anume mai linistita de preferabil intr-un spatiu inchis, si daca se gaseste pe aici.

| Yuoia a răspuns (pentru Arendei445):

Atunci, cauta si inchiriaza o casa. Ca sa nu deranjati vecinii. Dar nici ideea cu liceul de arta nu e de inlaturat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca la sala de muzica de la scoala. Daca nu ai "palatul copiilor" in orasul tau. (si acum informeaza-ma ca nu esti copil)