| andrutza_5118 a întrebat:

Stiti cumva un program de facut video-uri doar cu poze online si gratuit! Daca stiti un program in care pot sa-l pun direct de acolo pe youtube e super! Multumesc!

3 răspunsuri:
| Christina a răspuns:

Eu folosesc movie maker happy

| VanillaBear a răspuns:

Poti folosi Windows Video Maker.Este destul de simplu si merge foarte usor.Calitatea iarasi este foarte buna happy
Singura problema este ca, daca imi amintesc eu bine limita este de 100mb pentru youtube deci va trebui sa iti compresezi videocipul daca este prea mare.
Sper ca te-am ajutat!

xoxo Vanilla

| Al3xIT a răspuns:

Ar fi Movie Maker dar e cam napsa ca strica Claritatea pozelor dupa ce il termini.Momentan nu stiu altul asa o sa mai caut si daca gasesc te anunt.