| Anayysss a întrebat:

Buna, stiti sa-mi recomandati va rog piese de genul: lil happy lil sad-let me die
Dau funda!

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Credeam ca sunt singura care ascult de astea...Eu cand ma simt prea trista ascult de toate.You broke me first,if the worl was ending,Let me down slowly,Train wreck,Eyes off you,Before you go,Impossible,Yu broke me first,Arcade,Stitches, Dusk till dawn, Can we kiss forever?, I m a mess, Hold on, mixajul asta de melodii:slowed sad songs to cry to at 2am // 1 hour extended, Don t let me down, Withouth me, Savage(bahari), 7 years old, Princesses don t cry, lily, Say You Won't Let Go, Treat You Better etc(nu le pot scrie pe toate) si dupa cand ma simt un pic mai bine pun melodie aprinde scanteia si imi reincep viata de zi cu zi.
P.S:Le bag dupa felul in care ma simt.Bag triste rau la inceput si pe parcurs le bag dupa cum cred ca imi reprezinta starea pana ajung la aprinde scanteia (e faina melodia cand te simti bine).In caz ca esti chiar asa depresiva incearca totusi sa nu-ti iei viata.Cu toate ca pare ca nimanui nu-i pasa cred ca ai vazut ca in ultimele momente (la o inmormantare) tuturor le pare rau.
Sanatate!