| anonim_4396 a întrebat:

Sunt sigura ca ati auzit de noua piesa a lui Lady Gaga si a lui Beyonce-Telephone. Dintre ele o prefer pe Beyonce. Dar voi? Ma intereseaza si daca ati spune de ce. Poate imi schimb parerea.

12 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Ca originalitate nimeni nu o intrece pe Lady Gaga
Ca voce, Beyonce o eclipseazahee hee
Melodia e bunicica, dar videoclipulsurprise

| Silvia a răspuns:

In videoclipul melodiei Telephone Beyonce arata groaznic.Nu ii sta deloc bine, in timp ce pe Lady Gaga o avantajeaza ciudateniile.Deci in videoclipul ala o prefer pe Lady Gaga.

| T!mea a răspuns:

Lady GaGa. Imi plac mai mult melodii ei, imi place mai mult cum arata, ca e cam nebuna, vocea ei. De Honey Be nu prea imi place. Nu stiu de ce. :d

| gabriela007 a răspuns:

BEYONCE, caci are mai multa experienta in muzica. Ea a inceput sa cante( fiiind cunoscuta in trupa Destiny's Child) de la varsta de 17.LADY GAGA nu are multa experienta, dar creste repede in popularitate, datorita stilului.Lumea crede ca Lady gaga va deveni un star foarte cunoscut in lume, pe deoparte beyonce deja a ajuns la acest rang. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| Domyno a răspuns:

Well...Beyonce clar canta mai bine ca Lady Gaga, vocea ei este minunata...

Insa eu tot o prefer pe Gaga deoarece stilul ei este absolut unic, la ea totul tinde catre extrem... si asta imi place cel mai mult, poate ca e ea vulgara, dar asta este, si Madonna a fost la fel (si inca este laughing )si uite unde a ajuns!

Videoclipurile ei, sunt geniale... nici nu se compara cu unul de al lui Beyonce in care ea isi mai alege inca 2 fete si danseaza frate pana ajuns la spital, cu atac de cord! Beyonce e prea simpla...

Mi-ai cerut parerea, o aiwinking
Bafta!

| Domyno a răspuns:

Mai raspuns odata, pentru ca sunt de acord 100% cu ce a spus Silvia legat de Beyonce si videoclipul melodiei Telephone!
Multi critici au spus ca Beyonce arata ca un CLOVN in videoclip, si nu ii contrazic!

| ....... a răspuns:

Nu te supara dar niciuna nu-mi place,, mai ales ce haine poarta ele aminoua, si ce machiaj,, imi place mai tare de lady gaga ( vocea ai, dar restul nimic)

| Winniee a răspuns:

Beyonce.
Pt. ca Lady Gaga este dusa cu plutalaughing
Se imbraca ciudat si se zvoneste ca ar fi barbat.Bad romance sau Poker face sunt niste videoclipuri dea dreptul trasnite cum sunt si celelalte.
Beyonce nu e dusa cu plauta.Mai matura si stie ce vrea de la viata.Canta mai frumos pop si fara sa iti faca vocea cu nu stiu eu ce aparate cum face GAGA.
Fan Beyoncehappy

| darydemi a răspuns:

Lady gaga

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Dupa cum stii, gusturile nu se discuta happy. Daca eu iti spun parerea mea(argumentata) si tu nu esti de-acord cu ea, dar ti se par,, cool`` argumentele, iti vei schimba parerea>? Nu draga, ramai la opinia ta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Carmen, eu doar am vrut sa stiu deoarece chiar e posibil sa imi schimb parerea pentru ca ma intereseaza opinia celor din jur. Nu trebuie sa te superi!

| Miha.Ella. a răspuns:

Lady Gaga. Mie personal mi se pare a fi mult mai,, buna,, decat Beyonce. Stilul si la creat singura dar sunt si persoane care o copiaza pe GaGa [Xoni-Take the Lead.], dar Beyonce este copiata de cineva? Si in videoclipul Telephone aveti drepatate Beyonce arata ca un clovn.