| 拉维尼亚 a întrebat:

Știe cineva cum se numește această melodie la pian? Nu am reușit să o găsesc cu nicio aplicație de muzică. Dau fundă pentru cine știe cum se numește.
https://www.facebook.com/GlitterRealm/videos/50593430011 8324/

2 răspunsuri:
| aditimus a răspuns:

Nu am gasit-o nici eu, nu mai bine salvezi clipul direct in mp3, sigur e o piesa no copyright music.

| 拉维尼亚 explică (pentru aditimus):

Mă gândeam și eu la asta, totuși eram curioasă să îi găsesc numele, pentru că nu pare făcută de vreun amator.