| ibianca a întrebat:

Tocmai am auzit o melodie de la,, In puii mei" cred, pe care o canta Mihai Bendeac cu Blaxy Girls.
Versurile erau adaptate, dar daca imi amintesc bine melodia originala era cantat de o femeie si versurile erau ceva cu,, Come (away?) Oh, Come with me" si in refren se repeta.

Stie cineva cum se numeste? Fundaaaaa:*

Răspuns Câştigător
| RedHots a răspuns:

Buna. Melodia de la,, In puii mei,, este : Blaxy girls,, Mr & Mrs President,,.
Tu poate vorbesti de Andreea Banica,, Shining heart,,.
Funda? BB.

2 răspunsuri:
| ibianca explică:

Eu de fapt voiam varianta originala, in engleza. Dar am descoperit-o pe parcurs. Era,, come along" de la Titiyo. Multumesc oricum!