| mrilnn a întrebat:

Acum ceva timp am ascultat o melodie dar nu imi amintesc cum se numeste. Este electronica si nu imi amintesc daca are versuri, tot ce tin minte este ca in videoclip poarta masti iar unul din ei are o masca cu Trump (sau toti, nu mai tin minte). Melodia a fost populara in Romania la un moment dat acum cativa ani dar nu cred ca a fost hit. Daca se intreaba cineva, nu, nu este Toulouse.

1 răspuns:
| funnnyman32 a răspuns:

Salut!
Poti cauta melodii cu Shazam, aceasta aplicatie te poate ajuta sa le gasesti mai repede, in caz ca nu o ai este utila. Ceau!