| fluturascolorat a întrebat:

acum ceva timp am auzit o melodie. O canta o fata si un baiat, era in ritm de hip-hop, melodia si era pe youtube. Unu din versuri era cam asa". si acum imi pare rau ca te-am pierdut". cine imi zice cum se numeste primeste fundita si vot.este asemanatoare cu asta:
http://www.youtube.com/watch?v=VmrDbH4ZYHo&feature=relat ed

4 răspunsuri:
| CokoStar a răspuns:

Baros - Daca maine

| hiphoph4ever a răspuns:

S-ar putea sa fie ''marius moga si daniela gyorfi-imi pare rau'' daca spui ca o canta un baiat si o fata

| fluturascolorat explică:

NU ESTE. nu ascult manele.

| Smecheru27 a răspuns:

Scrie pe google 'Nicolae Guta - te-am pierdut si imi pare rau ' cred ca asta e