| misuletss a întrebat:

Buna TPU am auzit la televizor o melodie foarte draguta nu mai stiu cum se numea dar stiu ca o canta o fata bruneta cu apartat dentar nu a prea mai aparut pe la televizor fata asta si in videoclip dansa ca o balerina si mai era si cu un baiat blond dragut daca cineva stie cum se numeste sau macar cum o cheama pe fata aceea ii dau funda:* multumesc anticipat

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| agnesth a răspuns:

Cred ca e katy perry.nici eu nu am auzit melodia si nici videoclipul, dar am vazut niste imagini.cred ca ea este