| giirkssss a întrebat:

Am auzit o melodie cu versurile:" Te vreau mai aproape sa l-ai la la la Vinul ne desparte sa l-ai la la la". O stie cineva? Era in genul Nicolae Guta- Bem si bem, dar cu alte versuri. Dau funda pentru cine imi spune cum se numeste si cine o canta!

3 răspunsuri:
| Anonim200211 a răspuns:

Sincer nu recunosc versurile pentru ca nu sunt manelista.Dar ai putea scrie refrenul pe google si poate o gasesti. Sper ca te-am ajutat. Funda?

| giirkssss explică (pentru Anonim200211):

Crezi ca nu am incercat? daca nu o stii de ce ai mai raspuns?

| Anonim200211 a răspuns:

Stii ce nu am scris ca-sa ma cert cu cineva da? si am raspuns de chef probleme? Nu te chinui sa raspunzi.