| SaintBernard99 a întrebat:

am facut o greseala participand la balul bobocilor, si acum nu mai pot da inapoi, eu trebuie sa cant ceva la alegere, si nu am deloc voce. Va rog daca imi spuneti si mie niste melodii care sa nu necesite voce. Dau funda si vot (p.s. sunt baiat)

1 răspuns:
| BigG a răspuns:

Poate te lasa sa faci o faza amuzanta in care sa pui o melodie cantata de o femeie si tu sa faci playback. Ceva artista autohotona care face playback sau poate un colaj cu mai multe melodii.