| anonim_4396 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor! Am aproape 13 ani si de mica am vrut sa ma fac cantareata. Abia aseara am avut puterea sa ii spun mamei despre visul meu.Am o voce subtire si nu am cantat niciodata! Credeti ca e prea tarziu sa fac lectii de canto?

Răspuns Câştigător
| 20thoughts a răspuns:

Nu,nu cred. Poti sa iei chiar de acum lectii de canto.Nu te poate impiedica nimeni.Si eu am o voce super si nu voi lua lectii pe de acum si am 10 ani.Dar eu cred ca trebuie sa te duci.Lumea asteapta sa te auda.happy